لطفا به علت نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش ، قیمتها رابصورت تلفنی هماهنگ فرمایید // فروشگاه لوازم و تجهیزات آلمانی // تماس : 09191232022 // پیام و تماس واتس آپ : 09101681989 // پیام وتماس واتس آپ : 004915210664344

بستن
محصولات سایت
اخبار و مقالات
محصولات و لوازم خانگی آلمانی و اروپایی
اجاق گاز برقی آلمانی
اسپرسوساز و قهوه ساز
لوازم خودرو و مسافرتی
لوازم آرایشی و بهداشتی
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

پت شاپ و لوازم سگ و گربه :: همه اطلاع نامه ها

برند آلمانی غذای سگ و گربه boash

۲۵ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه boash ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه boash برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه boash
برند آلمانی غذای سگ و گربه boash
برند آلمانی غذای سگ و گربه boash تاریخچه برند boash برند boash یکی از برند های خانوادگی در بادن – وورتبرگ آلمان است که سالیان سال به تولید غذای سگ و گربه و همینطور مکمل های آنها پرداخته است. در حال حاضر در این کارخانه 700 نفر مشغول به کار می باشند. برند Boash با بالابردن سطح کیفی مواد اولیه سعی بر این داشته تا تولیدات سالمی داشته باشد. بوش در ابتدا با تولید غذای خشک در سال 1960 شروع به کار کرد و به مرور زمان با جا افتادن این برند یعنی در سال 1984 صادرات غذای سگ به کشور های مختلف شروع و در نهایت در سال 1988به تولید مکمل های غذایی و غذای تر کرده است. در حال حاضر تمامی تولیدات برند بوش به 45 کشور مختلف دنیا صادر می شود و این خود نشانه موفقیت برند خانوادگی بوش است. تمامی محصولات تولید شده حتما آزمایش می شوند و هیچگونه عوارضی بر روی حیوانات خانگی ندارند اما نکته اساسی که وجود دارد این است که تمامی آزمایش ها تنها در ازمایشگاه انجام می شود. مشخصه های برند بوش این برند دارای شاخصه های مخصوص به خود می باشد که خریدار را به نوعی مجاب به تهیه برند Boash می کند. می توان از این موارد به هضم بالای این خوراک اشاره کرد. غذاهای تولید شده در این کارخانه بدون هیچگونه شکر و یا مواد افزودنی هستند. از موارد حائز اهمیت دیگر می توان به دارا بودن گواهینامه IFS Food اشاره کرد. از ژانویه سال 2020 تولیدات بوش از نظر آب و هوایی خنثی بوده است. مصرف انرژی در تولید هر تن از محصولات بوش 1.3 درصد است. در حدود سه سال است که برند بوش حمایتگر بزرگ پناهگاه های حیوانات است و به طور مداوم غذا سگ و غذای گربه به همراه مکمل های غذایی را به این پناهگاه ها می فرستد و این موضوع را تا پیدا کردن هر حیوان به خانه دائمی خود ادامه می دهد.

برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim

۲۴ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim
برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim
برند آلمانی غذای سگ و گربه Gim تاریخچه برند Gim یکی دیگر از برند های آلماتی تولید غذای سگ و گربه که بسیار موفق ظاهر شده است برند Gim می باشد. این برند که بیش از 5 دهه است که مشغول به فعالیت بوده صادرات خود را به بیش از 40 کشور دنیا رسانده است. این برند برعکس برند های دیگر آلمانی بیشتر در بخش مکمل های غذایی موفق بوده است. از محصولات تولیدی برند Gim می توان به تشویقی ها، مکمل ها و کنسرو ها اشاره کرد. این کارخانه در سال 1855 تاسیس و در ابتدا با نام تجاری Gim born تنها یک کارخانه شیمیایی تولید دارو بود از سال 1965 با تغییر استراتژی شروع به تولید اولین شیر بدون لاکتوز بچه گربه ها کرد به مرور زمان تمرکز این برند بر روی محصولات حیوانات خانگی بیشتر شد و محصولات مربوط به سگ را نیز در خط تولید خود اضافه کرد. برند Gim born بعد از مدتی به سه بخش Gim cat ، Gim dog و Biokat تبدیل شد. شاخصه های برند Gim born برند Gim که هم برای سگ ها و گربه ها محصولاتی منحصر بفرد دارد با توجه به مورد هدف قرار دادن نیاز های این حیوانات با تولید محصولات خود مانند خمیر، زبانه، مکمل ها و غذای مرطوب و ... پیوند بین این حیوانات و صاحبانشان را قوی تر می کند. برند Gim دارای دو مرکز در دو نقطه متفاوت در آلمان است که هرکدام تولیدات متفاوتی دارند. با توجه به پیشرفتی که این کارخانه داشته است توانسته نمایندگی هایی در کشور های مختلف همچون چک، سوئیس، مجارستان، یونان، اسپانیا و ... داشته باشد. از سال 1997 تمرکز این کارخانه بر روی بستر گربه ها بیشتر شد و خواهان تولید بستری برای آنها از خاک رس بود تا توانست به مرور زمان موفق به تولید آن شود.

برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ )

۲۳ شماره اطلاع نامه : برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ ) ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ ) برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ )
برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ )
برند های آلمانی غذاس سگ و گربه ( پت شاپ ) چکیده: برای حیوانات خانگی یکی از بهترین نوع غذاهایی که حتما باید در رژیم غذایی آنها قرار گیرد غذای مخصوص یا غذای خشک بوده که یکی از بهترین نوع آنها برند های آلمانی می باشند که با توجه به نژاد حیوان خانگی که دارید می توانید آنها را تهیه کنید.

برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie

۲۲ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie
برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie
برند آلمانی غذای سگ و گربه Trixie تاریخچه برند Trixie اگر در بین برند های آلمانی غذای سگ و گربه به دنبال یک گزینه با قیمت مناسب در عین حال با محصولات متنوع می گردید صد در صد بهترین گزینه Trixie است. این برند کوچک در ابتدا توسط بونیک هانسن در سال 1974 تاسیس شد به مرور زمان با گسترش کار خود در سال 1986 توانست برند خود را گسترش دهد و کارخانه ای عظیم تاسیس نماید. این کارخانه تا سال 2008 توانست گسترش پیدا کند و مساحتی با متراژ 6000 متر را در بر بگیرد و کارمندان خود را به 260 نفر برساند. چندی پس از به شهرت رسیدن این برند به سرعت صادرات آن آغاز شد و از سال 2009 به بعد با اولین فروش خود در فرانسه راه خود را در اروپا نیز یاز کرد تا آنجا که می توان گفت برند Trixie به 88 کشور مختلف دنیا صادرات غذای حیوانات دارد. برند Trixie به غیر از غذای سگ و غذای گربه تولیدات گسترده تری برای حیوانات خانگی دیگر نیز دارد. ویژگی های برند Trixie این برند از لحاظ تنوع بسیار گسترده است و بالغ بر 6500 محصول نیز دارد. این تنوع باعث می شود تا شما و حیوان خانگیتان در هیچ لحظه ای مانند ورزش، پیری، خانه، گردش و ... تنها نباشید. بالا بودن استاندارد های این برند به دلیل ادغام توصیه های کارشناسان و توسعه دهندگان حیوانات است. از دیگر ویژگی های این برند بسته بندی های بسیار جذاب آنها است که مشتریان را به خود جذب کرده و به نوعی وادار به خرید می کند. هر فردی که حیوان خانگی دارد به غیر از خوراک این حیوان نیاز به وسایل های جانبی آنها دارد که برند Trixie با تولیدات این لوازم کار را برای صاحبانشان بسیار راحت کرده است. در واقع محصولات این برند به چهار دسته کلی لوازم بازی، لوازم آموزشی، مراقبتی بهداشتی و غذا و تشویقی تقسیم می شود.

برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir

۲۱ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir
برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir
برند آلمانی غذای سگ و گربه Schesir تاریخچه برند Schesir یکی از تازه تاسیس ترین برند های آلمانی غذای سگ و گربه که به سرعت جای خود را در بازار باز کرد برند Schesir می باشد. این برند که در سال 1999 تاسیس شد اولین کارخانه تولید کننده غذای سگ و گربه با مواد کاملا طبیعی بود که همین موضوع دلیل شهرت این برند در آلمان و اروپا نیز است. این برند بعد از آغاز کار خود توانست از سال 2003 صادرات خود را به سرعت آغاز کند. شروع تولید غذاهای خشک این کارخانه از سال 2007 آغاز شد که بعد تولید و عرضه کنسرو های محبوب و غذای تر حیوانات خانگی بود. می توان به راحتی برای صاحبانی که به دنبال غذای بدون گلوتن برای حیواناتشان هستند محصولات Schesir را معرفی کرد که تولیدات آن از سال 2016 آغاز شد. می توان گفت این برند سعی بر خلق طعم ها و خلاقیت های متفاوت در هر سال کرده است که این موضوع خود گامی برای پیشرفت آن بوده تا جایگاه خاصی در بین خریداران دنیا مخصوصا اروپاییان داشته باشد. ویژگی های برند Schesir یکی از ویژگی های برند Schesir تحقیق در مورد بهترین مواد و اشتها آورترین غذای های تر و خشک است. تمامی تولیدات متنوع Schesir بدون مواد افزودنی می باشند، به نوعی می توان گفت این حساسیت در تولید و خلاقیت به منظور حمایت از حیوانات مختلف از جمله حیوانات خانگی انجام می شود. یکی دیگر از شاخصه های برند Schesir کنسرو ها با طمع های متنوع اش است که بین حیوانات بسیار محبوب است دلیل این محبوبیت هم طمع های خاص و لذت بخش برای حیوانات می باشد. از سال 2006 تمامی باکس های صادراتی این کارخانه کاملا طبیعی و در بسته های کوچک به بازار عرضه شد. یکی از ابتکار های بسیار محبوب این برند غذاهای حیوانات و تشویقی ها با طعم میوه بود که خط تولید آن از سال 2008 آغاز شد.

برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina ( غذای حیوانات PET FOOD )

۲۰ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina  ( غذای حیوانات PET FOOD  ) ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina  ( غذای حیوانات PET FOOD  ) برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina  ( غذای حیوانات PET FOOD  )
برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina ( غذای حیوانات PET FOOD )
برند آلمانی غذای سگ و گربه Purina ( غذای حیوانات PET FOOD ) تاریخچه برند Purina کارخانه های غذای گربه به طور کلی دیر تر از غذای سگ آغاز بکار کردند چون مردم و کارشناسان بر این عقیده بودند که گربه ها بیشتر می توانند از خود مراقبت کرده و برای خود غذا فراهم کنند. Purina mills نام اولیه این برند است که در ابتدا تنها به طور کلی در بخش تجارت تغذیه حیوانات مزرعه فعالیت می کرد، و غذای تولید شده هر حیوانی با نام مختصر ( چاو ) نامیده می شد مانند ( پورینا هورس چاو ). چندین بار این برند با برند های دیگر ادغام شد تا در نهایت بهترین پیشرفت را زمانی که با شرکت Nestle داشت به خود دید. به نوعی از آن زمان به بعد یعنی از سال 1990 شروع به تولید غذای گربه به نام Tidy cat و انواع بستر گربه از روزنامه بازیافتی کرد. تولید غذای گربه و سگ چاو با تمام فرمولاسین های بهداشتی و طبیعی از ابتدا شروع این برند غذای سگ تولید می شده است اما با توجه به اینکه برای تولید غذای گربه باید دستور العمل های خاصی را در نظر بگیرند چون این حیوانات کاملا گوشتخوار بوده و باید در ر.ژیم غذایی که دارند حتما گوشت گنجانده شود سال ها بعد اقدام به تولید غذای گربه شد. بلافاصله بعد از تولید، غذای گربه و بستر گربه پورینا توانست جایگاه خود را در کنار کارخانه های تولید مواد غذایی حیوانات خانگی پیدا کند و محصولات تولیدی اش را صادر کند. یکی از تولیدات خلاقانه برند Purina در غذای خشک حیوانات استفاده از فناوری استروژن بود که شکل های کیبل را جایگزین شکل های چکر قدیمی کرد. این فرم تا به حال محبوب بوده در چرخه تولید قرار دارد. یکی از ویژگی های این فناوری قابلیت هضم بالا غذا حیوانات است و این روش تولید به یک روش استاندارد صنعتی تبدیل شده است که بسیاری برند ها از آن استفاده می کنند.

برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera Pet Food

۱۹ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera  Pet Food ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera  Pet Food برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera  Pet Food
برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera Pet Food
برند آلمانی غذای سگ و گربه مرا Mera Pet Food - تاریخچه برند Mera برند Mera بالغ بر سه نسل است که شروع به فعالیت کرده و تولیدات غذای سگ و گربه را در آلمان به عهده دارد. این برند که به صورت خانوادگی اداره می شود تمام سعی خود را بر این داشته تا با ارائه انواع غذاها و مکمل های حیوانات خانگی اطمینان صاحبان این حیوانات را از نظر سلامت تغذیه جلب نماید و خود را به عنوان برندی مطمئن به دنیا معرفی کند. با توجه به اینکه تمام برنامه های مختلف برند Mera در راستای تولید بلند مدت بوده همیشه به عنوان حامی محیط زیست شناخته می شود و این خود یک برتری در بین رقبا می باشد. دستورالعمل ها و نوع بسته بندی این برند همچنان کلاسیک بوده اما این موضوع ذره ای از کیفیت این برند کم نکرده است. در بین تولیدات این برند غذای مخصوص توله ها و یا حتی سگ های ورزشکار نیز دیده می شود تا بتوانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند. . با توجه به اینکه این محصولات هیچگونه مواد افزودنی ندارند هضم غذا را برای این حیوانات بسیار راحت کرده است. بهتر است بدانید که برند Mera با توجه به استاندارد های IFS و BRC تولیدات خود را انجام می دهند. با توجه به میزان تولیدی که دارد یعنی 60 هزار تن در سال و پخش در بین 40 کشور مختلف جزو سه برند برتر شناخته شده است. برند Mera با در نظر گرفتن هر نوع نژادی از سگ ها و گربه ها در تولید غذای این حیوانات کار را برای صاحبانشان راحت کرده تا بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند. خوب است بدانید که از سال 2020 به بعد با تغییراتی که در بخش مدیریتی Mera ایجاد شده و حمایت های مارتین اسپنگر، سیبیل گایسرت سعی در بهتر کردن فرمول های تولیدی شده است تا این برند، به برندی قوی در دنیا تبدیل شود.

برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera

۱۸ شماره اطلاع نامه : برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera برند های آلمانی پت شاپ :: پت شاپ و لوازم سگ و گربه برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera
برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera
برند آلمانی غذای سگ و گربه Josera تاریخچه برند Josera در بین تمامی برند های غذای حیوانات خانگی در آلمان یکی از قدیمی ترین برند ها که نسل به نسل در خانواده گسترش و پیشرفت داشته برند Josera با 80 سال تجربه است. این برند با توجه به فرمولاسیونی که در ساخت غذای سگ و غذای گربه دارد بالاترین سازگاری را با مزاج این حیوانات داشته و بسیار هضم راحتی دارد. تولیدات برند Josera در ابتدا بسیار محدود بود اما به مرور زمان به سه بخش تولیدی Care ، Classic و Performance گسترش پیدا کرد. تمامی محتویات محصولات تولید شده ابتدا در آزمایشگاه، آزمایش می شوند و سپس در بازار عرضه می شوند، این موضوع خود نکته مثبتی است زیرا به هیچ عنوان بر روی هیچ حیوان زنده ای آزمایش نمی شود. بیشتر بدانید برند Josera انواع میان وعده تا غذاهای روزانه و ویژه را تولید می کند. برند Jsera در ابتدا در زمان جنگ جهانی دوم در روستایی در کارخانه تولید آهک خوراکی شروع به فعالیت کرد و به مرور فعالیت خود را گسترش داد و از سال 1988 به بعد تولید غذای حیوانات و مکمل های غذایی، غذای تر را آغاز نمود. در سال 2011 تا 2012 کارخانه این برند گسترش پیدا کرد و تولیدات خود را در سطح جهانی افزایش داد. در همین راستا در نهایت توانست جوایز بسیاری را در سال های مختلف کسب کند که یکی از این جوایز مهم در سال 2019 بود که موفق به کسب جایزه بازاریابی کشاورزی شد. نحوه نگهداری مواد اولیه این محصولات در انبار ها چوبی در ارتفاع کاملا همراستا با محیط زیست بوده و در نهایت محصولات نهایی دارای بسته بندی کاملا مدرن و با جنسی مطابق با طبیعت و محیط زیست می باشند که می توان گفت در بین رقبا قیمت متناسبی نیز دارند. از دیگر مزایا این برند به دلیل نداشتن مواد افزودنی و شکر باعث افزایش طول عمر و سلامتی حیوان می شود که این موضوع خود توجه صاحبان این حیوانات را به این برند جلب می نماید.
صفحه 1 از 2
جرمن سگال GermanSegal
دفتر فروش: تهران ، سعادت آباد
جرمن سگال یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی پیشرو در زمینه خرید و فروش آنلاین لوازم خانگی در ایران میباشد. جرمن سگال عرضه کننده محصولات برندهای تولید کشور آلمان با قیمتهای کم نظیر خود و اعلام حداقل قیمت روزانه لوازم خانگی پاسخگوی خریداران آنلاین میباشد. شرکت اصلی این مجموعه در آلمان -فرانکفورت میباشد و دفتر نمایندگی اصلی در شهر تهران واقع شده است .
آدرس : دفتر مرکزی: فرانکفورت، آلمان *** تماس : 09191232022 *** پیام و تماس واتس آپ : 09101681989 // پیام وتماس واتس آپ : 004915210664344
تلفن : 09191232022
Google PlusfacebooktwitterlinkedinInstagramTelegram
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن